Doradca Budowlany
Materiały budowlane
Kompleksowe zaopatrzenie budowy
Dołącz do naszego grona wykonawców


Doradcy

 

Doradca Budowlany to profesjonalista o odpowiedniej wiedzy technicznej i sprzedażowej. Wyposażony jest w nowoczesny sprzęt (samochód, telefon, laptop) niezbędny do rzetelnego wykonywania powierzonych zadań. Dlatego dojazd do Klienta, sprawne zamówienie towaru, czy nadzór nad jego transportem do punktu docelowego nie stanowią dla Doradcy Budowlanego najmniejszego problemu.

Najważniejszą cechą Doradcy Budowlanego jest jego świadomość, że najlepsze relacje z Klientem i Wykonawcą osiąga się poprzez indywidualne podejście i zrozumienie drugiej strony.

Doradca Budowlany 24 jest usługą skierowaną do klientów indywidualnych oraz wykonawców, skupiającą się na sprzedaży materiałów budowlanych wraz z wykonawstwem.

Współpraca z  Doradcą Budowlanym 24 pozwala na:

- oszczędność czasu - odciążenie Klienta poprzez przejęcie obowiązku za podstawowe i pochłaniające dużo czasu działania związane z budową domu - zapewnia transport materiałów oraz znajduje Wykonawców.

- oszczędność pieniędzy - konkurencyjne ceny, promocje i nowatorskie rozwiązania logistyczne pozwolą zaoszczędzić środki finansowe, przy jednoczesnym zachowaniu jakości towarów i usług.

 

Korzyści po stronie Klienta Korzyści po stronie Wykonawcy

-  oszczędność czasu

- niższa cena – VAT 8%,

- wszystko w jednym miejscu,

- gwarancja jakości materiału i usługi

- zwiększenie obrotów dzięki zleceniom otrzymywanym od Doradcy Budowlanego 24

- możliwość udziału w szkoleniach producentów materiałów budowlanych

- atrakcyjne bonusy (gadżety, drobne narzędzia, odzież robocza)

- wdzięczność klienta

Bauneo Sp. z o.o., ul. Dworcowa 152, 64-120 Krzemieniewo
NIP 6972303346, REGON 301926300
realizacja: Creobit