Doradca Budowlany
Materiały budowlane
Kompleksowe zaopatrzenie budowy
Dołącz do naszego grona wykonawców


Firma odpowiedzialna społecznie

Doradca Budowlany 24 Sp. z o.o. jest firmą działającą zgodnie z zasadami biznesu odpowiedzialnego społecznie. Nasze działania realizujemy w oparciu o cztery płaszczyzny:

 

Zadowolenie oraz zaufanie klienta to dla Nas priorytet. Staramy się budować silne i długotrwałe relacje zarówno z klientem indywidualnym, jak i wykonawcą tak, aby dalsza kooperacja przynosiła wymierne korzyści obu stronom. Poprzez szeroką gamę produktów i usług zapewniamy interesantom kompleksowe rozwiązania co sprawia, że współpraca z Doradcą Budowlanym 24 jest bezproblemowa i prowadzi do osiągnięcia zamierzonego celu.

 

 

Przyjazna atmosfera w pracy oraz chęć samodoskonalenia to najważniejsze wartości, którymi się kierujemy. Poprzez częste kursy i szkolenia nieustannie podnosimy poziom swoich kwalifikacji zawodowych po to, by świadczyć nasze usługi w sposób profesjonalny i kompleksowy. Wzajemne zaufanie oraz gotowość do pomocy pozwala Nam na maksymalną wydajność podczas wykonywania powierzonych zadań, co skutkuje maksymalną satysfakcją Klienta.

 

Swoją aktywną działalność podkreślamy nie tylko poprzez obecność na rynku, ale również w społeczeństwie. Dbamy o to, by wizerunek firmy w oczach obecnych, jak i potencjalnych Klientów był jak najbardziej pozytywny.  Staramy się brać udział w różnych aspektach życia obywatelskiego przez organizowanie i sponsorowanie imprez kulturalnych, pomoc finansową dla szkół i przedszkoli oraz sponsoring ośrodków sportu.

 

Jako organizacja odpowiedzialna społecznie staramy się wypełnić swoje zobowiązania wobec środowiska naturalnego poprzez umieszczenie w swojej ofercie produktów i technologii przyjaznych dla przyrody, ale też poprzez codzienne działania naszych pracowników, jak segregacja odpadów czy zmniejszenie zużycia wody. Zawsze też maksymalnie wykorzystujemy możliwości przewozowe aut, aby zminimalizować ich ilość na drogach, a w rezultacie ograniczyć ilość emisji dwutlenku węgla.

Bauneo Sp. z o.o., ul. Dworcowa 152, 64-120 Krzemieniewo
NIP 6972303346, REGON 301926300
realizacja: Creobit