Doradca Budowlany
Materiały budowlane
Kompleksowe zaopatrzenie budowy
Dołącz do naszego grona wykonawców
 

Kontakt

Jeśli masz pytanie, wypełnij poniższy formularz








Wypełnij wymagane pola.
Zapytanie zostało wysłane.


Dane teleadresowe

Polska Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o.
Biuro Handlowe:
ul. Dworcowa 152
64-120 Krzemieniewo
NIP 7822498538, REGON 301411598
tel. +48 65 536 10 10
tel. +48 65 536 10 17
email: biuro@doradcabudowlany24.pl


Mapka dojazdu

GPS: 51.870755, 16.844582

Mapa dojazdu

Polska Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o. - Doradca Budowlany 24

Hurtownia w Krzemieniewie

 

KIEROWNIK HURTOWNI

 

Hanna Hauza

Kierownik działu zakupów i sprzedaży DB24

h.hauza@doradcabudowlany24.pl

+48 793 055 200

 

DORADCY BUDOWLANI 24

Grzegorz Hauza

Doradca Budowlany

g.hauza@doradcabudowlany24.pl

+48 884 950 450

Natalia Jankowiak

Doradca Budowlany

n.jankowiak@doradcabudowlany24.pl

+48 533 329 800

 

Dział płytek

 

Magdalena Glapiak

Projektant

m.glapiak@doradcabudowlany24.pl

+48 887 750 973

  

Sprzedawcy

 

Dorota Grześkowiak

Sprzedawca

d.grzeskowiak@doradcabudowlany24.pl

65 536 10 10

 

Adam Wiśniewicz

Sprzedawca

a.wisniewicz@doradcabudowlany24.pl

65 536 10 10

 

Dział zakupów

 

Bogumiła Kostrzewska

Specjalista ds. Zakupów

b.kostrzewska@doradcabudowlany24.pl

+48 887 750 960
 

Małgorzata Kurzawska

Specjalista ds. Zakupów

m.kurzawska@doradcabudowlany24.pl

+48 887 750 963

 

Monika Ziółkowska

Asystent ds. Zakupów

m.ziolkowska@doradcabudowlany24.pl

+48 887 750 964

 

MAGAZYN KRZEMIENIEWO

MAGAZYN

magazyn@doradcabudowlany24.pl

65 536 10 40/65 536 10 41

 

Bauneo Sp. z o.o. - Doradca Budowlany 24

Punkt w Lesznie

Dane teleadresowe

Bauneo Sp. z o.o. Biuro Handlowe:
ul. Fabryczna 17
64-100 Leszno
NIP 6972303346, REGON 301926300
tel. +48 887 750 968
email: biuro@bauneo.pl

Mapka dojazdu

GPS: 51.854980, 16.570488 

 

KIEROWNIK PUNKTU DB 24 W LESZNIE

Ireneusz Masztalerz

Kierownik Punktu DB 24 w Lesznie

i.masztalerz@doradcabudowlany24.pl

+48 887 750 968

 

Zespół DB 24 w Lesznie

 

Sławomira Wolska

Doradca Budowlany

s.wolska@doradcabudowlany24.pl

+48 887 750 965

 

Natalia Adamczak

Asystent ds Sprzedaży

a.adamczak@doradcabudowlany24.pl

+48 533 329 400

Katarzyna Prałat

Asystent ds Sprzedaży

k.pralat@doradcabudowlany24.pl

 

 

MAGAZYN LESZNO

MAGAZYN

a.debski@doradcabudowlany24.pl

+ 48 695 951 355 

 

 

Doradca Budowlany 24 Sp. z o.o., ul. Dworcowa 152, 64-120 Krzemieniewo
NIP 6972303346, REGON 301926300
realizacja: Creobit