Doradca Budowlany
Materiały budowlane
Kompleksowe zaopatrzenie budowy
Dołącz do naszego grona wykonawców


Remont łazienki z DORADCĄ to przyjemność!

 

Mówi się, że wygląd otoczenia w którym się obracamy wpływa na humor, samopoczucie i chęć do działania. Męczy Cię szarość dnia codziennego? Nie masz motywacji by coś zmienić? Możemy w tym pomóc! Oferta Doradcy Budowlanego 24 przedstawia 6 kroków, dzięki którym zrobisz remont swojej łazienki, jednocześnie nadając świeżości swojemu codziennemu życiu.

 

Łazienka jest miejscem intymnym, gdzie każdy powinien znaleźć swój azyl. Jeśli tak nie jest, potrzebne są zmiany. Zwykle rezygnuje się z remontu jeszcze przed wykonaniem pierwszego kroku - nie mamy czasu na przebudowę, nie możemy wybrać projektu czy wykonawcy. Jednak remont łazienki nigdy nie był tak prosty jak teraz! Z Doradcą Budowlanym 24 bezproblemowo przejdziesz przez wszystkie etapy prac przy minimalnym nakładzie czasu i nerwów.

 

Wystarczy jeden telefon, by umówić się z naszym Doradcą na wizytę. Przedstawi on ofertę płytek, armatury i innych akcesoriów oraz dokona potrzebnych pomiarów. Po decyzji o wyborze płytek nasz specjalista wykona projekt łazienki, który dostaniesz GRATIS (przy zakupie płytek). Wizualizacja wyglądu przyszłej łazienki, dzięki odpowiedniemu programowi, pozwoli na wyeliminowanie ryzyka rozczarowania w związku z płytkami - czasem jest tak, że w katalogu prezentują się one nieco inaczej niż w rzeczywistości. U Doradcy Budowlanego 24 kupisz dokładnie te materiały, na które się zdecydowałeś.

 

Po wyborze koloru, wielkości i wzoru płytek przyjdzie czas na wybór Wykonawcy. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom nie musisz szukać ich na własną rękę. Posiadamy największą w regionie bazę wykwalifikowanych Wykonawców, którzy zaoferują najwyższą jakość świadczonej pracy, gwarantując satysfakcję i wdzięczność Klienta. Dodatkowo przy wyborze materiałów z wykonawstwem oszczędzasz czas i pieniądze - to się opłaca!

 

Na tym etapie Twoja łazienka nabiera kształtów i kolorów. Dzięki najwyższej jakości proponowanych przez nas materiałów oraz fachowym wykonawstwie zrealizujemy Twoją inwestycje szybko i kompleksowo, a efekt naszej pracy zachwyci Ciebie i Twoich bliskich.

 

Rozliczenie jest ostatnim etapem remontu. Dzięki wyborze Doradcy Budowlanego 24 oraz materiałów z wykonawstwem cała operacja jest szybka i wygodna oraz niesie ze sobą oszczędność czasu, ale przede wszystkim pieniędzy. Materiały i usługa kosztują Cię 15% mniej podatku VAT! Stawka zwykła podatku wynosi 23%, lecz w naszej ofercie to już tylko 8%. Po co przepłacać? Remontuj z Doradcą Budowlanym 24!

Bauneo Sp. z o.o., ul. Dworcowa 152, 64-120 Krzemieniewo
NIP 6972303346, REGON 301926300
realizacja: Creobit