Doradca Budowlany
Materiały budowlane
Kompleksowe zaopatrzenie budowy
Dołącz do naszego grona wykonawców


O firmie

 

Doradca Budowlany 24 to profesjonalna firma, która specjalizuje się w pośrednictwie sprzedaży materiałów budowlanych wraz z usługą wykonawczą oraz skupia na fachowym doradztwie bezpośrednio u Klienta po to, by móc mu zaoferować materiały, narzędzia i akcesoria budowlane w najniższych cenach. Posiadamy atrakcyjną ofertę handlową zbudowaną w oparciu o produkty renomowanych firm polskich i zagranicznych. Dysponujemy niezbędną infrastrukturą oraz środkami transportu, które pozwalają nam dostarczyć zamówiony towar w każde miejsce.

  

Doradca Budowlany 24 to niespotykany w budownictwie system sprzedaży materiałów budowlanych, połączony ze ścisłą współpracą z Wykonawcami. Pozwala on na osiągnięcie wymiernych korzyści, dla wszystkich stron - KLIENT, WYKONAWCA, HURTOWNIA DORADCA BUDOWLANY 24. Nasze grono zadowolonych klientów, jak i wykonawców stale się powiększa, co jest niezbitym dowodem na skuteczność naszych działań.

  

Doradca Budowlany 24 to również ścisła i efektywna współpraca z producentami materiałów budowlanych, dzięki której nasi Klienci kupują produkty i usługi najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach, zaś Wykonawcy otrzymują szeroki pakiet bonusów (szkolenia produktowe, konkursy, ubrania robocze, gadżety).

 

Główna siedziba handlowa znajduje się w Krzemieniewie przy ul. Dworcowej 152 - w odległości 300 metrów od drogi krajowej numer 12 Leszno - Kalisz. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami oraz odwiedzenia naszej siedziby w Krzemieniewie.

 

Bauneo Sp. z o.o., ul. Dworcowa 152, 64-120 Krzemieniewo
NIP 6972303346, REGON 301926300
realizacja: Creobit